Dobiega końca bardzo owocny rok dla Arma Hobby. Wypuściliśmy w nim dwa modele plastikowe. Plany na kolejny rok są ambitne: podwojenie wyniku. Zobacz zapowiedź kolejnego modelu!

Zapowiedź modelu PZL P.11c w skali 1/72

Pierwszym modelem przewidzianym na rok 2018 jest model PZL P.11c w skali 1/72. Model ukaże się na początek w dwóch pudełkach: Expert Set i Junior Set. Opracowanie zestawu było nie lada wyzwaniem. Projekt dużo zyskał dzięki  doświadczeniom uzyskanym podczas opracowania modeli PZL P.7a i Fokker E.V. Staraliśmy się, aby był nie tylko wierny oryginałowi, ale także łatwy w montażu. Zadbaliśmy o odwzorowanie blachy falistej i wielu, do tej pory traktowanych po macoszemu w modelach detali, takich jak kratownica wnętrza z elementami instalacji, karabiny maszynowe, maszty antenowe i zaczepy do podnoszenia. Szczególnie cieszy nas odwzorowanie spodu przedniej części kadłuba, ze zbiornikiem paliwa, zaczepami cięgien podwozia i żaluzjami.

Model jest w trakcie uruchamiania produkcji form. Poniżej przedstawiamy 3D renderingi modelu, części plastikowych i ramek.

Renederingi 3D modelu P.11c

rendering 3D P.11c

myśliwiec puławskiego

P.11c od spodu

Model p-jedenaście

PZL P.11c

 

Detale modelu P.11c

usterzenie P.11c

wnętrze P.11c

kratownica

zbiornik P.11c

silnik P.11c

podwozie P.11c

Ramki z częściami P.11c

Arma Hobby forma {P.11c

forma jedenastki 1/72

Zobacz modele myśliwców PZL w sklepie Arma Hobby

This post is also available in: English