Serwis internetowy www.armahobbynews.pl i jego właściciel firma Arma Hobby S.C. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie https://www.armahobbynews.pl/polityka-prywatnosci/

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: właściciel serwisu nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu, nie rejestrować sie na nim i nie zapisywać na newsletter i nie komentować wpisów

Dane Osobowe

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma:
  Arma Hobby Wojciech Bułhak Marcin Ciepierski Spółka Cywilna
  Ostrobramska 101/308, 04-041 Warszawa,
  NIP: 1132870299, REGON: 146945084,
  tel: 22 409 1971, email: kontakt1@armahobby.pl,
 2. W czasie zapisywania się na newslettera www.armahobbynews.pl zostaniesz poproszony(a) o podanie swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to: imię, nazwisko i adres email. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.
  Subskrypcja newslettera www.armahobbynews.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia, nazwiska i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej serwisu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer newslettera. Imię pozwala zaś zwracać się do czytelników po imieniu.
 3. Podczas komentowania artykułów należy podać adres email oraz własne imię/nazwisko lub pseudonim. System rejestruje też adres IP z którego zamieszczono komentarz.
 4. Na stronie zainstalowane są skrypty Google Analytics i Pixel Facebook, które śledzą zachowanie użytkowników.
 5. Dane osobowe są zbierane w celu wysyłania newslettera z informacjami serwisu armahobbynews.pl i ofertami firmy Arma Hobby SC oraz w celu moderacji komentarzy. Dane pobierane przez skrypty Google i Facebook służą do celów analitycznych oraz do targetowania reklam w tych systemach.
 6. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest (Art. 6 ust 1a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).
 7. Dane na liście odbiorców newslettera i komentarzy przechowywane są do rezygnacji zapisanego. Dane przetwarzane przez Google i Facebook są przechowywane wg ustawień tych serwisów.
 8. Zawsze możesz poprawić, sprostować swoje dane, cofnąć zgodę w dowolnym momencie, a nawet żądać przeniesienia lub usunięcia danych. Możesz to zrobić w następujący sposób:Wpisanie z newslettera i lub informacji handlowych – link do wypisania znajdziesz na końcu każdego z wysyłanych newsletterów i informacji handlowych, lub skontaktuj się z RODO@armahobby.pl
  Wgląd, poprawa, sprostowanie, cofnięcie zgody, przeniesienie lub usunięcie danych – skontaktuj się z RODO@armahobby.pl
 9. Pamiętaj, że zawsze możesz wnieść skargę do administratora danych osobowych (RODO@armahobby.pl) lub do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą na ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

This post is also available in: English