Kolejna recenzja Hurricane Mk II b/c Expert Set ukazała się na Modelowisku. TRL drobiazgowo opisuje zawartość modelu i porównuje do Hurricane Mk II c. Przeczytaj recenzje i zobacz zdjęcia detali modelu.

Nowy model Army w zasadzie pozbawiony jest konkurencji, jeżeli bierzemy pod uwagę wersję Mk.IIb. Teoretycznie mamy do wyboru antycznego Airfiksa, efemerycznego Revella czy oczywiście Hasegawę- jednak zestawów tych obecnie próżno szukać w sklepach. Nie tak dawno jeszcze japońskie wypraski można było znaleźć w pudełkach czeskiej firmy Fly, ale było-minęło, pozostał jedynie obieg wtórny.

(…)

Nowy „Hurribomber” od Army to solidne rozwinięcie poprzednio wydanego zestawu w wersji C. Dodana nowa wypraska trzyma wysoki poziom wykonania oryginału, a do tego lekko poprawiono największy minus wszystkich Huraganów z AH- oszklenie.

Różnorodność zaproponowanych malowań i odmian (zarówno B i C możemy np. wykonać w wersji trop), wybór podwieszeń i oczywisty „plus za polskie malowanie” dopełniają pozytywnego wrażenia. Sklejałbym.

  • Przeczytaj cała recenzję link

Zobacz jeszcze:

Hurricany w skali 1/72 i 1/48 sklepie Arma hobby online

Hurricane IIb – Galeria – Libor Jekl

Najskuteczniejszy nocny pilot Hurricane – Karel Kuttelwascher

Recenzja Hurricane II b/c na KFS Miniatures

This post is also available in: English