Bardzo cieszę się, że mogę już odpowiedzieć na liczne pytania, jakie zadawaliście nam w ostatnich miesiącach. W emailach i zaczepkach na Facebooku ciągle wracał temat kontynuacji linii żywicznej Arma Hobby. I dzisiaj mogę już oficjalnie przekazać, kto będzie kontynuował modele Arma Hobby i niektóre z Attack Squadron.

SBS Model – przejmuje produkcje modeli żywicznych Arma Hobby

Na temat kontynuacji rozmawialiśmy z kilkoma firmami, i wydaje się, że trafiliśmy w dziesiątkę. Projekty i formy do modeli PZL z Arma Hobby w skali 1/72 i 1/48 zakupiła firma SBS z Wegier. Miłośnikom modeli odlewanych z żywicy nie trzeba jej przedstawiać. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych światowych producentów modeli żywicznych projektowanych w 3D. Tym bardziej cieszymy się, że SBS będzie kontynuować produkcję naszych modeli.

Z ekipą SBS możecie spotkać się i porozmawiać za tydzień na Warszawskim Festiwalu Modelarskim Babaryba 2018. Dystrybucję SBS Model w Polsce prowadzi znana wszystkim Martola.

Extra Bonus dla Fanów

Dla wszystkich, których nadal interesują nasze modele, przygotowaliśmy drobny upominek. Zajrzyj do sklepu Arma Hobby i kup modele plastikowe, farby Hataka i narzędzia z rabatem 12%! Oferta jest przeznaczona tylko dla klientów indywidualnych – konsumentów. Skorzystaj z kodu rabatowego aktywuj go w koszyku podczas zakupów:

Resin-2018

Czas promocji ograniczony, Nie przegap i skorzystaj do 17 czerwca 2018!

Przejdź do sklepu i skorzystaj z rabatu

 

 

This post is also available in: English