Kolejny etap rozwoju Arma Hobby zaczyna się już od poniedziałku. To duży krok i duże ryzyko, największe w historii naszej firmy. Zobacz już dziś co zaplanowaliśmy i skorzystaj, póki czas!

Z końcem tego tygodnia zamykamy sprzedaż modeli i akcesoriów żywicznych. Od poniedziałku nie kupisz już u nas akcesoriów Attack Squadron ani modeli żywicznych Arma Hobby. Od tego dnia Arma Hobby staje się producentem tylko modeli plastikowych, nie będzie już więcej produkować żywicy.

Wiemy, że dla wielu z was będzie to dużym zaskoczeniem. Nie jest to decyzja pochopna. Przez ostatnie pół roku usiłowaliśmy rozwijać równolegle linie plastikową i żywiczną. Doświadczenie tych zmagań pokazuje, że musimy wybrać w co włożyć cały wysiłek. Wysiłek projektowania oraz marketingu dwóch odmiennych rodzajów produktów mija się z celem. Musimy wybrać jaka firmą chcemy być. Wybraliśmy trudniejszą drogę, chcemy być producentem modeli plastikowych.

W tym roku planujemy na grudzień kolejny nowy typ samolotu – tą zapowiadaną „niespodziankę”, oczywiście model wtryskowy. W przyszłym roku – nowy model co kwartał.

W poniedziałek znikną z naszego sklepu modele i akcesoria żywiczne. Kto złoży zamówienie do tej pory, powinien otrzymać swoje modele do końca miesiąca, potem zamykamy odlewnię. Marka Attack Squadron i żywiczna linia Arma Hobby oraz być może figurki Adalbertus mogą zostać sprzedane do innej firmy, która zechce kontynuować ich działalność. Jeżeli tak się stanie – poinformujemy na naszym blogu. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się kontakt1@armahobby.pl.

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom i sympatykom. To dzięki waszemu wsparciu z małego producenta bombek żywicznych mogliśmy rozwinąć się do produkcji modeli plastikowych. Dziękujemy także  naszym partnerom biznesowy: Hataka Hobby, Model Maker, Hauler i Rob Taurus. Wspólnie zdołaliśmy stworzyć kilka naprawdę dobrych modeli i akcesoriów!

 

This post is also available in: English