O przygotowaniach do wypuszczenia modelu plastikowego TS-11 Iskra w skali 1/72 pisaliśmy w zeszłym miesiącu. Zapowiadaliśmy też szybkie pokazanie wyprasek, niestety próby w fabryce opóźniły się i dopiero teraz otrzymaliśmy zdjęcia. Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ już za kilka dni spodziewamy się testowych wyprasek i nie możemy już się ich doczekać. Zobacz zdjęcia wyprasek i dowiedz się co dalej z projektem modelu Iskry.

Próbne wypraski modelu TS-11 Iskra

Zdjęcia przedstawiają próbne wypraski wykonane w fabryce w Chinach. Trzeba zwrócić uwagę, że plastik jest szrotowy i wypraski modelu, które trafią do modelarzy będą wyglądać lepiej. Niektóre części mają ubytki, uszkodzenia, których nie będzie w modelu dostępnym w sprzedaży.

20150819145127 20150819145132

20150819145138 ramka03

Jak widać, faza testów, planowana na lipiec, przesunęła się o miesiąc z przyczyn technicznych. Przesunie to wypuszczenie modelu prawdopodobnie o miesiąc. Więcej będziemy wiedzieć, kiedy dotrą do nas testowe wypraski. Na dzisiaj nie wiemy, czy będą jeszcze potrzebne dalsze poprawki, czy też forma będzie mogła już ruszyć do polski.

Napisz w komentarzu (okienko komentarza na dole strony) swoje wrażenia, zadaj pytanie, podziel się sugestiami.

Modele TS-11 Iskra w sklepie Arma Hobby

This post is also available in: enEnglish