Gdyby ktoś powiedział mi na początku, kiedy razem z Marcinem Ciepierskim zakładaliśmy Arma Hobby, że to się zdarzy, nie uwierzyłbym, nawet bym o tym nie marzył. Chcieliśmy po prostu produkować bombki do modeli i może kilka modeli żywicznych polskich samolotów i amerykańskich dronów. Dzięki bardzo życzliwemu przyjęciu ze strony modelarzy udało nam się osiągnąć znacznie więcej.

ramki platikowe TS-11 Iskra 1/72 oszklenie ts-11 Iskra 1/72

Model plastikowy TS-11 Iskra 1/72

Dzisiaj z przyjemnością zapowiadamy pierwszy model plastikowy Arma Hobby – TS-11 Iskra w skali 1/72. Model jest w trakcie produkcji form wtryskowych. Ukaże się w sprzedaży po wakacjach.

projekt wypychacze iskra

W przygotowaniu seria kolejnych modeli polskich samolotów 1/72, które zostaną wdrożone, po modelu Iskry. Więcej informacji zamieścimy wkrótce na naszym blogu. Zapisz się na newsletter, a otrzymasz informacje prosto do Twojej skrzynki emailowej.

Zapisz się na newsletter!

  • Dowiedz się więcej o naszych modelach i stosowanej technologii
  • Zostań naszym ekspertem i powiedz czego oczekujesz od modelu
  • Skorzystaj z specjalnej oferty gdy model znajdzie się w sprzedaży

Podczas zapisu zostaniesz przekierowany na stronę www.armahobbynews.pl. Odbierz email z potwierdzeniem subskrypcji i kliknij link w ciągu 7 dni aby nie utracić dostępu do newslettera.

Email :
Imię :
Nazwisko :

Zgadzam się z polityką prywatności

Zero Spamu. Otrzymasz cztery Emaile z informacjami o naszych modelach i technologii ich przygotowania. Następnie raz na jakiś czas skontaktujemy się z Tobą przekazując inspiracje modelarskie lub nowości o Iskrze i innych modelach.

Zobacz w sklepie link

 

This post is also available in: English