To będzie dobra wiosna w Arma Hobby. Dzisiaj mam świetne informacje i od razu przechodzę do rzeczy.

Model Hurricane 1/48

Naprawdę trudno opanować emocje, kiedy zbliża się moment wypuszczenia modelu Hurricane Mk IIc w skali 1/48. W tym momencie gotowa jest ramka przezroczysta oraz ramka ze skrzydłami. Na początku kwietnia gotowa będzie ramka z detalami wspólnymi dla wszystkich wersji Hurricane. Ostatnia, z kadłubem wersji Mk II jest w końcowym opracowaniu.

To była długa droga, pełna opóźnień i trudności w opracowaniu tak złożonego jak na Arma Hobby projektu. Podobnie jak modelarze, tak i cały nasz zespół nie możemy się już doczekać dużego Hurricane. Mamy nadzieję, graniczącą z pewnością, że model ukaże się w maju, a przedsprzedaż rozpocznie się już pod koniec kwietnia. W kolejnych tygodniach zaczniemy pokazywać detale modelu i mamy nadzieję zaspokoić Waszą ciekawość. Pozostań w kontakcie z nami na social mediach, i wpadaj na bloga armahobbynews.pl i do sklepu www.armahobby.pl.

Sprzedaż w sklepie Arma Hobby

Modelarzom budującym modele w skali 1/72 polecam końcówkę przedsprzedaży modelu P-39N Airacobra z bardzo atrakcyjnymi malowaniami. Świętujemy medal „Model Roku 2023”, który nasza Cobra dostała na Targach w Norymberdze, dlatego  dostępne są atrakcyjne pakiety (zobacz szczegóły), a promocja skończy się w tym tygodniu (czekamy na kalkomanie i pudełka).

Airacobra Modelem Roku 2023 – Medalowa Promocja!

Zanim pojawi się Hurricane 1/48 polecam modele w tej skali takich producentów jak Eduard, Tamiya, Meng i Hobby 2000 (link tutaj). Każdy zakup w naszym sklepie wspiera rozwój oferty Arma Hobby!

 

Masz pytania lub komentarze? Skomentuj pod tym artykułem!

This post is also available in: English