Zestaw P-51 B/C Mustang™ został wydany w zeszłym tygodniu, a pierwsze recenzje online są dostępne w Internecie. Poniżej znajdują się linki do najnowszych recenzji. Czekamy na Wasze opinie na temat zestawu i recenzje w sekcji komentarzy pod postem.

Recenzje w języku polskim:

 • Sebastian Malinowski na fanpage SJM Miniatures link
Arma Hobby z każdym modelem coraz wyżej podnosi poprzeczkę i na dobre rozgościła się w czołówce modeli lotniczych. Ten model to absolutne must have !
 • Rafał Książek na kanale youtube Rafhart link
 • Marcin Wawrzynkowski na Koszalińskim Portalu Modelarskim link

….w czasach kiedy na rynku modelarskim królowali producenci japońscy, nie przypuszczałem, że doczekam chwili, że polski producent wyda model opracowany na takim poziomie, że zostawi wszystko inne daleko za sobą. W tym miejscu nie pozostaje nic innego, jak pogratulować całej Ekipie Arma Hobby, a także wszystkim, którzy na różnych etapach projektowania i produkcji przyczynili się do uzyskania tak wspaniałego efektu. Już nie mogę doczekać się klejenia.

 • Kamil Feliks Sztarbała na portalu KFS Miniatures link.

Podsumowując – mamy do czynienia z niewątpliwie najlepszą jak dotychczas miniaturą garbatego Mustanga w skali 1/72.

 • Tomasz R. Lubczyński na blogu Modelowisko link

…Niewątpliwym plusem jest także wielowariantowość zestawu, na szczęście nie okupiona nadmiernym poszatkowaniem elementów płatowca. Jak rozwiązania zastosowane przez producenta sprawdzą się podczas budowy to się jednak dopiero okaże.

 • Sebastian Nocoń na blogu „Z aptekarską precyzją” link

Podsumowując, omawiany model jest z pewnością najlepszym z dostępnych na rynku i długo takim pozostanie. Zestaw niemal idealny, zawierający pewne niedociągnięcia, które jednak nie będą zbyt trudne do naprawienia.

Recenzje w Języku Angielskim

 • Tomasz R. Lubczyński na blogu Modellair link

…The multi variant aspect of the kit is also a plus, especially that this not resulted in a badly chopped mess of parts. How the solutions introduced by the designer will work during construction remains to be seen.

 • Brett Green unboxing video na Hyperscale link

 • Brett Green na Hyperscale link

High quality moulding; excellent surface textures and detail; accurate; many useful options for a wide range of variants; effective use of multi-media; high quality decals.
Arma Hobby’s 1/72 scale P-51B/C kit is highly impressive – crisp surface textures, high moulding quality, many useful options and a very high level of detail. It’s a great package with the plastic and photo-etched parts as well as self-adhesive masks. In my opinion this is Arma’s best kit yet.

 • Tim Hatton on Aeroscale link

After reviewing ARMA Hobby’s Wildcat a few weeks ago, I had high hopes for the P-51B/C. ARMA Hobby has not let us down and they have come up with the definitive P-51B/C in 1:72 scale. The amount of research and detail ARMA Hobby has done in producing this kit is evident. It’s on a par with the sort of detail that we have come to expect from Eduard, which is very high praise.

 • Andy na kanale Youtube Andy’s Hobby HQ

  Model, który jest absolutnie wspaniały w środku, i jeszcze daje wiele różnych opcji kalkomani, fototrawionek i nie tylko.

Zobacz jeszcze:

 

 • Model P-51 B/C Mustang™ Expert Set oraz wiele więcej w sklepie Arma Hobby link

 

This post is also available in: English