Home » Modele Arma Hobby » Kolejne zestawy TS-11 Iskra 1/72

This post is also available in: angielski

Już wkrótce w sprzedaży ukażą się kolejne zestawy modelu plastikowego TS-11 Iskra w skali 1/72. Będą to modele serii expert z akcesoriami (dla zaawansowanych modelarzy) i serii junior przeznaczonej dla początkujących modelarzy. Dzisiaj prezentujemy boxarty, i zawartość pudełek.

Box arty modeli namalował Marcin Górecki z Kroghulfactory. Smaku wersji kamuflażowej (expert) dodaje atrakcyjny wygląd powierzchni dolnych, z przemalowaniami w innym odcieniu niebieskiego. Bardzo dobrze wygląda też wersja w kolorze aluminium (junior).

70002-web

70002 TS-11 Iskra bis DF (expert)

W zestawie TS-11 serii expert znajdziemy komletny model plastikowy z wypuszczanymi klapami i uzbrojeniem, maski kabinowe i blaszka z detalami wnętrza i kratkami na wloty powietrza do silnika.


Kalkomania przewiduje cztery malowania w kamuflażu:
malowania zestawienie

  • TS-11 Iskra bis DF, nr 3H-2013, 7 Pułk Lotnictwa Specjalnego Marynarki Wojennej 2 Klucz 1 Eskadra Lotnicza, Siemierowice, sierpień 1993. Specjalne podziękowania dla Miłosza Rusieckiego za pomoc w odtworzeniu kamuflażu
  • TS-11 Iskra bis DF nr 3H-1722, 22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork 2011
  • TS-11 Iskra bis DF, nr 3H-1411, 41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego Słupsk – Redzikowo, maj 2004. Obecnie eksponat w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.
  • TS-11 Iskra bis DF, nr 3H-1918, 41 Baza Lotnictwa Szkolnego Dęblin 2011. Samolot Prezentowany na zlocie dowódców w 2011 roku.

 

70004-web

70004 TS-11 Iskra bis DF (junior)

Zestaw iskry dla młodszych modelarzy jest siłą rzeczy prostszy i tańszy. W skład zestawu wchodzą części plastikowe bez opuszczanych klap i uzbrojenia oraz kalkomania dla jednej wersji kolorystycznej.

 

  • TS-11 Iskra bis DF, nt 3H-1407, 10 Eskadra Lotnictwa Taktycznego, Łask 2006

malowania zestawienie

Modele będą dostępne do składania zamówień w najbliższych dniach, wysyłka planowana jest na drugą połowę marca. Przejdź do sklepu.

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Wojtek BułhakKRYSTEKPaweł1939RAVBotan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KRYSTEK
Gość
KRYSTEK

Do morskich Iskier przydałaby się jakaś mała żywiczna korekta nosa do wersji ,,NOVAX,,

Paweł1939
Gość
Paweł1939

Czołem, dziwnie działacie na ludzi. Mój temat to – od zawsze – polskie lotnictwo do 1939 r. Zatem, rur i wiatraków, jako dorosły, nigdy nie kleiłem. Jako mały pętak, owszem, kleiłem co popadło (tzn. wszystko co było w sprzedaży). Jednak wasza Iskra jest taka ładna, że zamierzam nabyć kolejne sztuki, choć jestem już właścicielem zestawu podwójnego. Czyli: przez Was przeżywam jakiś regres, dziecinnieję. Niemniej, dla „września” moje serce nadal bije najmocniej, zatem czy ucieszycie mnie wiadomością, że P.6 i P.7 w 1/72 już niedługo, a wtryskowy P.7a – jeszcze w tym roku, zgodnie z zapowiedziami? Pytam znowu i nachalnie, bo już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam serdecznie
Paweł1939

RAV
Gość

Czy planujecie wydanie zestawu bomb P-50 do podwieszenia pod Iskrą 1/72?

Botan
Gość
Botan

Kiedy można się spodziewać edycji z indyjskim malowaniem?

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina