Home » Blog » Recenzje Hurricane Mk I Expert Set z Arma Hobby

This post is also available in: angielski

Jeżeli szukasz recenzji modelu Hurricane Mk I, to na tej stronie znajdziesz listę dostępnych w internecie opinii na temat modelu. Jeżeli jesteś recenzentem, wrzuć w komentarzu pod wpisem link do swojej recenzji!

Recenzje modelu Hurricane w języku polskim

Recenzje w pudełku – in-box

Recenzje po sklejeniu

Recenzje obcojęzyczne modelu Hurricane

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Paweł1939 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł1939
Gość
Paweł1939

Wypraski bardzo udane, cieszę się też z faktu, że kolory na kalce są wreszcie prawidłowe. Składa się jak klocki pewnej znanej firmy. Znakomicie odwzorowane płócienne pokrycie kadłuba, nikt nie zrobił tego lepiej od Was. Był sporo szumu o owiewkę, porównałem z modelem Airfixa – te same wymiary! Nie mam się o co przyczepić. To może zrobilibyście tego Fairey Battle w polskich malowaniach, jak już nie chcecie żadnych PWS-ów, ani RWD-ziaków? A może Breguet XIX, używany przez kilkadziesiąt krajów? Pozdrawiam wrześniowo
Paweł1939

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina