Najnowszą edycją Hurricana 1/48 Arma Hobby, nagrodzonego prestiżowym medalem „Model Roku 2024” niemieckiego czasopisma Modell Fan, jest model Sea Hurricane Mk IIc z dużym zestawem wydruków 3D i trzema bardzo atrakcyjnymi malowaniami.

Wydruki 3D

Duży zestaw wydruków żywicznych w 3D do Sea Hurricane Mk IIc pozwala na łatwą konwersję „lądowego” myśliwca w morski samolot pokładowy, ale zawiera także dużo części będących lepiej zdetalowanymi zamiennikami elementów plastikowych:

  • fotel z pasami
  • lufy działek
  • rury wydechowe

Wszystkie wydruki 3D zostały opracowane w oparciu o oryginalny projekt modelu i pasują idealnie – „plug-and-play” – zastępują części plastikowe bez konieczności dopasowywania czy cięcia plastiku.

Zestawowe malowania

Każde z malowań jakie proponujemy w tym zestawie jest niezwykłe. „7K – Nicki” – pogromca czterosilnikowego Junkersa Ju-290 – czyli biały myśliwiec z lotniskowca HMS Nairana widoczny na pięknym boxarcie Piotra Forkasiewicza; „S-jak-Sugar” z niespotykaną w konserwatywnej Royal Navy pin-up-girl, oraz brytyjski samolot z amerykańskimi gwiazdami, namalowanymi by zmylić Francuzów podczas operacji „Torch” – desantu we francuskiej Afryce Północnej.

Sea Hurricane Mk IIc, NF672 “7K” – 835. Dywizjon, HMS Nairana, pilot Sub Lt. A.R. Burgham, czerwiec 1944 r.

Sea Hurricane Mk IIc, JS310 “S” – 825. Dywizjon, HMS Vindex, początek 1944 r.

Sea Hurricane Mk X, AM277 – 804. Dywizjon, HMS Dasher, operacja Torch, listopad 1942 r

Medalowa Promocja na modele 1/48

Już dziś Sea Hurricane Mk IIc i inne Hurricane oraz PZL P.11c w skali 1/48 możesz zamawiać w przedsprzedaży w Medalowej Promocji z dużym rabatem i w promocyjnych zestawach. Im większy zestaw, tym większy rabat!

Modele zamówione w przedsprzedaży wysyłać będziemy po Świętach Wielkanocnych.

Zobacz także:

Czy Hurricane IIc Army w 1/48 jest dobry? Recenzje modelu

Hurricane Mk IIc trop – galeria – Mark Danko

Sea Hurricane Mk IIc w Bitwie o Atlantyk

Sea Hurricane w operacji Torch

This post is also available in: English