W sierpniowych mistrzostwach IPMS USA 2023 w Teksasie Will Pattison zdobył I. miejsce w kategorii samolotów śmigłowych z silnikiem gwiazdowym pięknym modelem „łaciatej” PZL P.11c Arma Hobby w skali 1/48.

Teraz Will opublikował na swoim kanale youtube wideo o tym modelu. Obejrzyjmy!

Will powiedział o tym modelu m. in.:

“Jestem całkiem zadowolony jak to wszystko dało się złożyć i prawdopodobnie dałbym temu modelowi ogólnie 85/100, ponieważ to piękny mały zestaw i jest naprawdę dobrze przemyślany.”

„Rzeczą, która mi się w nim szczególnie podoba, jest sposób, w jaki zaprojektowane zostało łączenie skrzydeł i ogona z kadłubem.

W zasadzie wszystko w tym modelu zmontowałem, pomalowałem i poddałem brudzingom, zanim przymocowałem skrzydło do kadłuba, pozwolił mi na to prosty i bezproblemowy sposób mocowania skrzydła.”

„Mogę śmiało powiedzieć, że jeśli interesują cię polskie samoloty z II wojny światowej, jest to model, który zdecydowanie powinieneś rozważyć. Przeszedłem przez całość jego budowy i zdecydowanie polecam.”

 

Zobaczmy jeszcze parę zdjęć „złotego” modelu „łaciatej” PZL P.11c Arma Hobby w skali 1/48 zbudowanego przez Willa Pattisona.

Tajemnica „łaciatej trójki”

Modele samolotów PZL Arma Hobby

Zachęcamy też  do obejrzenia w sklepie Armahobby.pl dodatków do tych modeli: akcesoria metalowe i drukowane 3D Master, tablice przyrządów Yahu, kalkomanie Techmod, akcesoria Eduarda, farby Hataka oraz książki!

Zobacz także:

PZL P.11c Expert Set 1/48 – zawartość pudełka

PZL P.11c – Recenzja – Brett Green na Hyperscale

This post is also available in: English