Łukasz Kulfan zbudował model „koralowej” Airacobry „Devastating Devil” i przesłał nam zdjęcia. Pierwsze pokazane publicznie gotowe modele Kobr Arma Hobby były raczej czyste: polskie (Wojtka i Darka) oraz brytyjska (Libora). Potem pojawiły się wreszcie malowania amerykańskie, i to wyraźnie mocniej „zużyte”: oliwkowa „Reba” w wideogalerii Davida Damka, a teraz „Devastating Devil”, w malowaniu koralowym, po baaaardzo solidnym weatheringu!

Łukasz napisał nam:

Lubię modele Arma Hobby. Gdy pojawiła się okazja aby zbudować wasz najnowszy model i sprawdzić gdzie na tą chwilę jest mój ulubiony producent na skali frajdolarzerki z budowy, postanowiłem z niej skorzystać bez wahania. W mojej ocenie Airacobra jest najlepszym waszym model jaki do tej pory budowałem. Zdecydowanie przyjemniej się go sklejało, niż Mustanga, który – notabene – jest świetnym zestawem, więc widzę progres. Jedyne czego mi do szczęścia zabrakło to zestawowe blaszki. Podsumowując, budowa sprawiła mi dużo frajdy, za którą serdecznie dziękuję.

 

P-39Q Airacobra – Recenzja HyperScale – Brett Green


P-39Q Airacobra w skali 1/72 – Zawartość Pudełka

Koralowe Airacobry


Jeszcze więcej zdjęć i szczegółową relację z budowy, malowania i brudzenia tego intrygującego modelu znajdziecie na portalu KFS-Miniatures!

 

Zobacz także:

 

This post is also available in: English