Najnowszy zestaw Ki-84 Hayate w bardzo ciekawych malowaniach Shimbu-tai, Specjalnych Jednostek Uderzeniowych, zwanych potocznie „kamikadze”, już jest! Pierwsze zestawy już są w drodze do tych, którzy zamówili model w promocyjnej przedsprzedaży.

A teraz zajrzyjmy do pudełka.

Wypraski i maski

Wypraski i maski – tu nie ma niespodzianki – sprawdzone i docenione przez najbardziej wymagających recenzentów, także japońskich – takie same jak w poprzednich zestawach Ki-84 Hayate Arma Hobby.

Ki-84 Hayate – recenzja z japońskiego magazynu „Scale Aviation”

Kalkomanie

Zestawowe kalkomanie – znakomitej jakości produkt Techmodu – pozwalają na wykonanie trzech bardzo ciekawych malowań eskadr Shimbu-tai, Specjalnych Jednostek Uderzeniowych, zwanych potocznie „kamikadze”. Piękna i popularna „21” ze strzałą z 57. Shimbu-tai, „7” z gotującą się w kotle czaszką – godłem 58. Shimbu-tai, oraz bardzo oryginalne, nigdy wcześniej nie oferowane przez żadną firmę modelarską z żółtą błyskawicą i różowym kwiatem wiśni na ogonie z tajemniczej eskadry 195. Shimbu-tai, które oparliśmy na zdjęciach otrzymanych od japońskiego kolegi-modelarza (wkrótce je opublikujemy w #Armastory o 195. Shimbu-tai).

 

Uwagę zwraca ostrość i dokładność wydruku nawet najdrobniejszych detali (to skala 1/72!).

 

Zobacz jeszcze:

Zamów model Ki-84 Hayate Special Attack Units w przedsprzedaży w sklepie Armahobby.pl online!

Ki-84 Hayate – Galeria – Jumpei Temma

Instrukcja modelu Ki-84 Hayate ze Specjalnych Jednostek Uderzeniowych „Shimbu-Tai”

This post is also available in: English