Mamy już wszystkie elementy które potrzebne są do skompletowania zestawu modelu Hurricane Mk IIb Trop w skali 1/48: plastikowe wypraski, kalkomanie, maski, instrukcję i pudełko. Oznacza to, że dziś (16 maja) kończy się promocyjna przedsprzedaż i rozpoczynamy wysyłkę modelu – w pierwszej kolejności do tych, którzy zamówili go na przedsprzedaży.

Hurricane na ekstremalne klimaty

Hurricane Mk IIb, zwany często „Hurrybomberem” pojawił się w większej liczbie w roku 1941, gdy w europejskich dywizjonach RAF dominowały już Spitfire. Był to też jednak okres, w którym najważniejsze walki wcale nie toczyły się pod niebem Anglii czy Francji, ale na obszarach, gdzie ważniejsza niż prędkość lotu była łatwość obsługi i niezawodność maszyny.

Dlatego Hurricany Mk II okryły się największą chwałą w swojej wersji tropikalnej, operując na odległych frontach II wojny światowej. Samoloty, które znajdziesz w naszym najnowszym zestawie 1/48 Hurricane Mk IIb trop 40008 brały udział w epickich walkach, przełomowych dla losów wojny, w ekstremalnych klimatach: w Arktyce, na Cejlonie i na afrykańskiej pustyni!

Instrukcja modelu

Zapoznajmy się zatem z instrukcją do tego modelu!

Hurricane Mk IIb 1/48 – recenzja Tima Hattona/Aeroscale.net

Nowy model Army: 1/48 Hurricane Mk IIb trop

Promocyjna przedsprzedaż Hurricane Mk IIb Trop 1/48!

Tylko do czwartku 16 maja trwa promocyjna przedsprzedaż Hurricane Mk IIb w wersji tropikalnej z nowymi malowaniami za dobrą cenę! Wysyłka modeli już od piątku!

 

Zobacz także:

Czy Hurricane Mk II Army w 1/48 jest dobry? Recenzje modelu

Hurricane Mk IIB – Galeria 1/48

This post is also available in: English