John Miller z Model Paint Solutions udostępnił nam zdjęcia swojego Rozpoznawczego Hurricane Mk I z zestawu Experts Set. John nie planował wprawdzie sklejania Hurricane, ale dzięki prezentowi od przyjaciela stał się posiadaczem modelu Arma Hobby. Model szybko go wciągnął i efekty możesz zobaczyć na zdjęciach.

Byłem tak zajęty nowym Hurricane Mk.I z Arma Hobby,  że plastikowy pył leciał i mój kompresor buczał niedługo po otwarciu pudełka. Cała budowa modelu była radością, ale nie bez problemów, o czym później. Konkluzja: Arma Hobby Hurricane skleja się w bardzo ładny model: prawdopodobnie najlepszy Hurricane w swojej skali i naprawdę wart dodatkowego przyłożenia się, aby jak najlepiej wykorzystać ten zestaw. Będę budować kolejny!

Maltański Hurricane Mk I – galeria – Craig Boon

Dobra, to było super! Arma Hurricane nie jest pozbawiony wad, ale dzięki odrobinie zakasania rękawów tworzy bardzo ładny model. Jedynym obszarem, na który należy zwrócić uwagę, jest instalacja głównego podwozia. Dopasowanie jest ciasne i odrobinę kłopotliwe, ale nic, czego nie da się poradzić z małym przymierzeniem i cierpliwością. Byłem pod wrażeniem wszystkich poprzednich zestawów Arma, ale ich Hurricane jest naprawdę ponadprzeciętny: Dobra robota Arma. Goraco polecam!

Uwaga: Chciałbym wysłać specjalne podziękowania Tony’emu O’Toole za napisanie tak fantastycznej książki o oblężeniu Malty: „No Place for Beginners”. Naprawdę warto przeczytać.

Pustynny Hurricane Mk I – galeria – Tony O’Toole

Mogą Cię zainteresować

This post is also available in: English