W najnowszym numerze „Modell Fana” – 6 stron o naszym Mustangu! Piękny model, który na rozkładówce wygląda na większy niż 1/72, zbudowany został przez mistrza Andreasa Webera. Model brał też udział w prestiżowym Scale Model Challenge 2023 w holenderskim Eindhoven. Andreas Weber zdobył tam złoty medal w kategorii 29 – Small Scale Aircraft Masters za kolekcję 5 modeli, w której skład wchodziły dwa Mustangi Arma Hobby, w tym właśnie ‘Azel’!

Zobacz galerię medalowego modelu Mustanga 'Azel’ wykonanego przez Andreasa Webera:

Mustang F-6C – Galeria – Andreas Weber

Bardzo się cieszymy, widząc nasz model (2 rozkładówki!!!) w tak renomowanym piśmie, i jesteśmy dumni że zdobywa on złoty medal na jednym z najważniejszych konkursów modelarskich świata! Andreas, gratulujemy i dziękujemy!

Andreas Weber ze złotym medalem Scale Model Challenge 2023

PS. Nie jest to jedyny złoty medal Mustanga Arma Hobby w Eindhoven! Więcej informacji wkrótce!

Sklejamy Mustanga™ – porady modelarskie

Mustangi Arma Hobby w skali 1/72

P-51B/C w skali 1/72 to jeden z najpopularniejszych modeli Arma Hobby. W 2022 roku otrzymał tytuł „Modell des Jahres” („Model Roku”) Modell Fana. Starsze zestawy już się wyprzedały, obecnie dostępny jest nowy zestaw podstawowy P-51B/C Mustang (70067) oraz pudełko z malowaniami polskim i brytyjskim Mustang Mk.III (70039). Zestawy „Expert” i „Model Kit”  nie będą już wznawiane, ale malowania z nich będą wracać – w nowych pudełkach. Pojawią się też nowe malowania. Zestaw 70041 z „Old Crow” Buda Andersona na boxarcie będzie niedługo wznowiony.

Kup modele P-51 B/C Mustang™ w sklepie Arma Hobby online:

 

Zobacz także:

Mustang Arma Hobby w Pucharze Moosaroo!

Medal Modell des Jahres 2022 dla Arma Hobby

This post is also available in: English