Sea Hurricane Mk.IIC w skali 1/72 to model w sprawdzonej już koncepcji, łączący znane i popularne wypraski „lądowego” Hurricane Mk.IIC Arma Hobby ze specjalnie zaprojektowanymi częściami żywicznymi w druku 3D do konwersji w myśliwiec pokładowy! Do tego bardzo dobre kalkomanie Techmodu – 3 wyjątkowe malowania opracowane we współpracy z dwoma ekspertami: Wojciechem Łuczakiem i Tonym O’Toolem.

Zobaczmy co kryje się w pudełku!

Zawartość zestawu

  • Części plastikowe (Hurricane Mk IIC)
  • Zestaw do konwersji do wersji morskiej Sea Hurricane IIC – druk 3D
  • Maski do malowania kabiny i kół
  • Kalkomania Techmodu z 3 wariantami malowania
  • Instrukcja

Plastikowe części to dobrze znane wypraski Hurricane Mk IIC. Zapoznać się można z nimi w wielu recenzjach tego popularnego modelu.

Recenzje modelu Hurricane Mk IIc z Arma Hobby

Części drukowane w 3D

Sea Hurricane IIC Arma Hobby zbudujesz z wyprasek „lądowego” Hurricane IIc w skali 1/72 oraz żywicznego zestawu, wydrukowanego w 3D, do konwersji w samolot pokładowy. Zestaw 3D został zaprojektowany przez Marcina Ciepierskiego, projektanta pierwotnego modelu, tak, żeby konwersja była prosta i przyjemna.

 

Kalkomanie Techmodu

Model zawiera bardzo dobre kalkomanie wyprodukowane przez Techmod. Pozwalają one na wybór spośród trzech brytyjskich samolotów z różnych lotniskowców eskortowych i różnych operacji. Każde malowanie ma w sobie coś wyjątkowego: oryginalny kamuflaż, amerykańskie gwiazdy zamiast brytyjskich kokard, efektowne i bardzo rzadkie w konserwatywnej Royal Navy godło.

 

Maski

Malowanie kół i kabiny ułatwi maska samoprzylepna z wysokiej jakości japońskiego papieru „kabuki”.

Sea Hurricane IIc w skali 1/72 – instrukcja modelu

Promocyjne zestawy

Jeszcze przez kilka dni model Sea Hurricane IIc można kupić online w sklepie Armahobby.pl na promocji – w korzystnych zestawach. Im większy zestaw, tym więcej korzyści: wydruki 3D, rabat!

Zobacz zestawy promocyjne w sklepie Armahobby.pl!

Kup model Sea Hurricane IIc online w sklepie Armahobby.pl

Zobacz także:

Sea Hurricane Mk.Ib – nowy model

Sea Hurricane Mk.IB – zawartość pudełka

This post is also available in: English