Hurricane Mk IIc Arma Hobby w 1/48 zbiera entuzjastyczne recenzje już nie tylko w inboxach, ale także w relacjach z budowy. W internecie można obejrzeć już piękne modele zbudowane przez topowych modelarzy.

Zdecydowanie najpopularniejszą (już ponad 100 tysięcy wyświetleń!!!) relację z budowy opublikował na YouTube David Damek z legendarnego kanału PLASMO. Modelarz ten ma ponad 700 tysięcy subskrybentów i samo znalezienie się na jego kanale to dla naszego modelu znakomita rekomendacja.

Jeszcze lepszą rekomendacją są słowa, które David mówi w podsumowaniu swojego filmu:

„Moim zdaniem jakość tego modelu jest niesamowita („mindblowing”)!”

Nic dziwnego zatem, że cały nakład pierwszego modelu (40004) już się wyprzedał! Jeszcze trochę dostępnych jest tylko w niektórych sklepach oraz w limitowanych zestawach promocyjnych na przedsprzedaży nowego zestawu Hurricane Mk II c – modelu w wersji tropikalnej (40005).

Wkrótce będzie dostępny kolejny Hurricane Arma Hobby w skali 1/48 – Hurricane Mk IIc trop (40005) z malowaniami z Afryki i Dalekiego Wschodu. Jeszcze przez kilka dni można ten model zamówić w sklepie Arma Hobby w przedsprzedażowej promocji w atrakcyjnych zestawach z bezpłatnymi, bardzo precyzyjnymi detalami w druku 3D, przygotowanymi specjalnie przez Marcina Ciepierskiego, projektanta modelu. Zestawy obejmują jeden, dwa, trzy lub cztery modele (opcjonalnie także z Hurricane IIc 40004 oraz PZL P.11c) – im większy zestaw, tym więcej bezpłatnych dodatków 3D. Promocja potrwa co najmniej do niedzieli!

Zobacz promocyjne zestawy przedsprzedażowe Hurricane IIc trop 1/48 w sklepie Armahobby.pl online!

Zobacz także:

 

Diorama Hurricane Mk IIc trop

Hurricane Mk IIc trop – galeria – Mark Danko

This post is also available in: enEnglish