Home » Modele Arma Hobby » Forma do TS-11 Iskra – prawie gotowa

This post is also available in: angielski

Kiedy internetowy świat modelarski śledzi z zapartym tchem telenowelę o perypetiach modelu do sklejania RWD-8, niezauważenie nadchodzi era lotnictwa odrzutowego. Forma do TS-11 Iskra nie wzbudziła jeszcze takich emocji jak model RWD, z wyprzedzeniem postanowiliśmy rozwiać możliwe wątpliwości. Zobacz już teraz zapowiedź tego, co nadciąga…

Czy Iskra to short run?

Pytania czy opracowywany model plastikowy Iskry z Arma Hobby to short run mogą mieć pewne uzasadnienie. Firma produkująca modele żywiczne mogłaby wejść w produkcję modelu plastikowego „po czesku”. Jak jest naprawdę?

  8160339 8160349

Zdjęcia pokazują prawie gotowe części stalowej formy Iskry i eletrody do elektrodrążenia. Formy takie są znacznie droższe od short run. Ich zaletą jest trwałość. Pozwoli to utrzymać jakość produkcji przez wiele lat.

 51425475142550

Silnik do Iskry

Zapowiadane pokazanie zdjęć silnika i innych akcesoriów żywicznych do Iskry przesuwamy na następny tydzień. Nie chcemy zbytnio podgrzewać atmosfery w okresie upałów. Jak na razie będziemy co tydzień podawać kolejne informacje o przygotowywanym modelu.

Silnik i reszta części z żywicy będą sprzedawane osobno oraz wraz z modelem w wersji luksusowej. Więcej już za tydzień!

Renderingi formy do plastikowej Iskry link

Modele Iskry w sklepie Arma Hobby link

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Wojtek Bułhakelf Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
elf
Gość
elf

Jaki jest przybliżony koszt wykonania takich form?

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina