Home » Blog » Modele Żywiczne Arma Hobby – ciąg dalszy nastąpi!

This post is also available in: angielski

Bardzo cieszę się, że mogę już odpowiedzieć na liczne pytania, jakie zadawaliście nam w ostatnich miesiącach. W emailach i zaczepkach na Facebooku ciągle wracał temat kontynuacji linii żywicznej Arma Hobby. I dzisiaj mogę już oficjalnie przekazać, kto będzie kontynuował modele Arma Hobby i niektóre z Attack Squadron.

SBS Model – przejmuje produkcje modeli żywicznych Arma Hobby

Na temat kontynuacji rozmawialiśmy z kilkoma firmami, i wydaje się, że trafiliśmy w dziesiątkę. Projekty i formy do modeli PZL z Arma Hobby w skali 1/72 i 1/48 zakupiła firma SBS z Wegier. Miłośnikom modeli odlewanych z żywicy nie trzeba jej przedstawiać. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych światowych producentów modeli żywicznych projektowanych w 3D. Tym bardziej cieszymy się, że SBS będzie kontynuować produkcję naszych modeli.

Z ekipą SBS możecie spotkać się i porozmawiać za tydzień na Warszawskim Festiwalu Modelarskim Babaryba 2018. Dystrybucję SBS Model w Polsce prowadzi znana wszystkim Martola.

Extra Bonus dla Fanów

Dla wszystkich, których nadal interesują nasze modele, przygotowaliśmy drobny upominek. Zajrzyj do sklepu Arma Hobby i kup modele plastikowe, farby Hataka i narzędzia z rabatem 12%! Oferta jest przeznaczona tylko dla klientów indywidualnych – konsumentów. Skorzystaj z kodu rabatowego aktywuj go w koszyku podczas zakupów:

Resin-2018

Czas promocji ograniczony, Nie przegap i skorzystaj do 17 czerwca 2018!

Przejdź do sklepu i skorzystaj z raabatu

 

 

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AndzinWojtek BułhakLetalinJosteinPaweł1939 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł1939
Gość
Paweł1939

Dwa pytania. 1) Wielka szkoda, że nie będzie można już kupić zestawu do RWD 8. Na pewno nie da się już nic zrobić w tej sprawie? Nawet przy pomocy SBS? Kogokolwiek innego? 2) Są szanse na P.11c zaraz po wakacjach, czy jednak później? Pozdrawiam wrześniowo
Paweł1939

Andzin
Gość
Andzin

Dołączę z pytaniem o P.11c, dobrze byłoby wiedzieć, co się dzieje, czy robią się formy, czy projekt jest „zamrożony”?

lubeklubek
Gość
lubeklubek

Kiedy Panowie zaczniecie coś robić w skali 1/48? Pozdrawiam.

Jostein
Gość
Jostein

Czy dotyczy to także dodatków do w/w modeli, jak śmigła, koła?

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina