Podwójny model Hurricane Mk IIA/B/C Eastern Front Deluxe Set to dwa znakomite Hurricany Arma Hobby w skali 1/72 w oryginalnych, mało znanych malowaniach z Frontu Wschodniego. To, co szczególnie wyróżnia ten zestaw, to wielka kalkomania, w której udało nam się zmieścić 7 malowań sowieckich i brytyjskich, a także dodatkowy bonus!

1/72 Hurricane Mk IIa/b/c Eastern Front Deluxe Set – malowania w zestawie

Obejrzyjmy dokładnie arkusz kalkomanii do tego modelu!

Jakość Techmodu

Kalkomanie wydrukowała renomowana polska firma Techmod, z którą współpracujemy od wielu lat. Wydruki są ostre, kolory nasycone i precyzyjnie dobrane do historycznych odpowiedników. Film na tych kalkomaniach jest mocny i dobrze reaguje na popularne płyny do kalkomanii.

Nawet najdrobniejsze napisy eksploatacyjne i detale tablicy przyrządów są dokładnie i ostro wydrukowane.

 

Metaliczny druk

Niektóre napisy, zgodnie z historycznym oryginałem, wydrukowane są kolorem srebrnym, co wygląda bardzo efektownie.

Podwójny zestaw

Arkusz zawiera zestaw kalkomanii pozwalający wykonać dwa kompletne modele z pełnym oznakowaniem. Oznacza to, że poza oznaczeniami do wyboru, obejmuje on podwójne napisy eksploatacyjne, tablice przyrządów, pasy i detale do kokpitu.

Bonusowe malowanie

Zestaw kalkomanii zawiera dodatkowo jako bonus fińskie numery seryjne „HC-465” do samolotu Z2582 już po tym, jak został zdobyty przez Finów, wyremontowany, i wdrożony do eksploatacji. Na fińskie hakaristi nie starczyło nam już miejsca, ale są one łatwo dostępne na rynku.

Zobacz także:

70045 Hurricane

Hurricane Mk IIa/b/c Eastern Front 1/72 Deluxe Set – instrukcja modelu 70045

Arma Hobby Hurricane Challenge

This post is also available in: enEnglish