Nowy model Arma Hobby to Sea Hurricane IIc w skali 1/72 – morska wersja legendarnego myśliwca, która operowała głównie z pokładów brytyjskich lotniskowców eskortowych.
Mocniejszy Sea Hurricane
Ten pokładowy Hurricane, podpakowany mocniejszym silnikiem i czterema działkami 20 mm, skutecznie walczył z wielkimi niemieckimi samolotami patrolowymi, bronił lotniskowców przed atakami bombowców a także wspierał Swordfishe polujące na U-booty.
Morski Huragan z lądowego
W pudełku Sea Hurricane IIc Arma Hobby znajdziesz nasze znane i doceniane wypraski lądowego Hurricane IIc w skali 1/72 oraz żywiczny zestaw, wydrukowany w 3D, do konwersji w samolot pokładowy. Zestaw do konwersji został zaprojektowany przez Marcina Ciepierskiego, projektanta pierwotnego modelu, tak, żeby konwersja była prosta i przyjemna.
Wygląda to podobnie, jak w modelu Sea Hurricane Ib, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem modelarzy – powstało z niego już sporo pięknych modeli!
Przeróbka, jakiej trzeba dokonać, jest łatwa – to odcięcie części spodu kadłuba, z obu jego połówek. To zadanie, któremu sprosta nawet średnio zaawansowany modelarz. Cięcie jest proste, odbywa się po istniejącej linii podziału!
Zobacz, jak zrobił to Sebastian Nocoń na swoim blogu „Z aptekarską precyzją – modelarstwo redukcyjne”
Trzy niezwykłe malowania
Do tego modelu przygotowaliśmy trzy efektowne zestawy kalkomanii – każdy ma w sobie coś niezwykłego: oryginalny kamuflaż, amerykańskie gwiazdy zamiast brytyjskich kokard, efektowne i bardzo rzadkie w konserwatywnej Royal Navy godło.
Więcej o tych malowaniach wkrótce w #Armastory Wojciecha Łuczaka!
Promocyjna przedsprzedaż
Do pierwszego tygodnia października model Sea Hurricane IIc można kupić online w sklepie Armahobby.pl na promocyjnej przedsprzedaży – w korzystnych zestawach. Im większy zestaw, tym więcej korzyści: wydruki 3D, rabat!
Zobacz zestawy promocyjne w sklepie Armahobby.pl!
Kup model Sea Hurricane IIc online w sklepie Armahobby.pl
Zobacz także:
Modelarz, syn i ojciec modelarza. Uwielbia grzebanie się w dokumentacji i analizowanie starych zdjęć. Skleja samoloty, okręty i pojazdy, im starsze, tym lepiej. Ma słabość do sprzętu polskiego, ale nie gardzi RAF-em, FAA i lotnictwem Wielkiej Wojny. Z wykształcenia dziennikarz.
This post is also available in: English