Home » Blog » PZL P.11c Expert Set – galeria – Magnus Friedsell

This post is also available in: angielski

Magnus Friedsell przesłał do naszej galerii zdjęcia swojego modelu PZL P.11c Expert Set. Model wykonany prosto z pudełka prezentuje się wspaniale. Zobacz galerię zdjęć i  kilka uwag o modelu.

Kilka zdjęć z mojego ukończonego modelu P.11c z Arma Hobby, zbudowanego z zestawu Expert Set i pomalowanego lakierami Hataka Orange Line!

Jedna drobna prośba na przyszłość: prosty schemat olinowania byłby mile widziany jako dodatek w instrukcji lub na stronie internetowej. Antena jest nieco skomplikowana i wymaga odrobinę trudu wraz dodatkowymi naciągami w podwoziu.

Bardzo ładny model i bardzo fajnie się sklejał, czego jeszcze można chcieć? Nie mogę się doczekać Hurricane i zapewne pozwolę sobie skleić Iskrę w bliskiej przyszłości!

Tutaj jest mój blog z wątkiem o budowie modelu.

  

Zobacz model PZL P.11c Expert Set w sklepie Arma Hobby

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina