Home » Modele Arma Hobby » TS-11 Iskra deluxe set – inbox modelu 1/72

This post is also available in: angielski

Modele Iskry w zestawie deluxe 1/72 docierają właśnie do rąk modelarzy. Kończymy akcję wysyłek modeli, czas najwyższy pokazać co jest we wnętrzu pudełka. Zobacz inbox modelu i oceń jego zawartość.

Zdjęcia inbox modelu TS-11 Iskra deluxe

Pierwszym co się rzuca w oczy jest piękne zdjęcie – box-art autorstwa znanego fotografa lotniczego Sławka „hesja” Krajniewskiego. Pudełko i oprawę graficzną zaprojektowała Paulina Skoczylas-Ciepierska.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Części modelu ściśle wypełniają pudełko. Znajdziesz w nim dwa kompletne modele z dwoma kompletami akcesoriów: 2 komplety blaszki (wnętrze i zewnętrze), dwa komplety masków kabinowych i do kół, dwa komplety żywic (fotele i kola podwozia głównego).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcie dodatków. Kalkomania stanie się chyba przedmiotem kolekcjonerskim, dwie „1” w napisie TS-11 zlały się w jedną grubą – błąd w drukarni przy przygotowaniu pliku. Instrukcja w formie zeszytowej w formacie A5 wydrukowana została na papierze kredowym.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Blaszki zgrupowane po dwie, maski i klisze z zegarami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Żywice z bliska. Fotel będzie też pasował do MiG-15.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kalkomania w pełnej krasie.  Sześć malowań i dwa komplety napisów eksploatacyjnych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kup model TS-11 Iskra deluxe set w sklepie Arma Hobby link

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RAVcinek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
RAV
Gość

Czy Firma mogłaby jakoś skomentować brak żaluzji na przejściu skrzydło-kadłub? Wygląda na to, ze ktoś zapomniał o tym elemencie. Rozumiem, zdarza się. Ale jak robicie zestawy korekcyjne nawet dla cudzych modeli, to może zrobilibyście też taki drobiażdzek?

RAV
Gość

Ponawiam pytanie. Wysłałem je też mailem, ale nie dostałem odpowiedzi.

RAV
Gość

W świetle dzisiejszego „niusa” o zaprzestaniu produkcji dodatków żywicznych wygląda na to, że żywicznych żaluzji nie będzie. Ale może chociaż fototrawione?

Czy ktoś z Waszej firmy czyta komentarze klientów?

cinek
Gość
cinek

Witam
Moje trzy Iskry wylądowały! Są super. Jednak znalazłem jeden mały problem na arkuszu kalkomanii. Mianowicie jedno godło 1 OSzL w Dęblinie (nr 96a) nie ma filmu nośnego! Widać to nawet na grafice na początku instrukcji. Ja sobie poradzę bo mam 3 sztuki ale ktoś kto będzie chciał zrobić Iskrę 1413 a kupi jeden zestaw to ma problem.

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina