Home » Modele Arma Hobby » TS-11 Iskra deluxe set – inbox modelu 1/72

This post is also available in: angielski

Modele Iskry w zestawie deluxe 1/72 docierają właśnie do rąk modelarzy. Kończymy akcję wysyłek modeli, czas najwyższy pokazać co jest we wnętrzu pudełka. Zobacz inbox modelu i oceń jego zawartość.

Zdjęcia inbox modelu TS-11 Iskra deluxe

Pierwszym co się rzuca w oczy jest piękne zdjęcie – box-art autorstwa znanego fotografa lotniczego Sławka “hesja” Krajniewskiego. Pudełko i oprawę graficzną zaprojektowała Paulina Skoczylas-Ciepierska.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Części modelu ściśle wypełniają pudełko. Znajdziesz w nim dwa kompletne modele z dwoma kompletami akcesoriów: 2 komplety blaszki (wnętrze i zewnętrze), dwa komplety masków kabinowych i do kół, dwa komplety żywic (fotele i kola podwozia głównego).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcie dodatków. Kalkomania stanie się chyba przedmiotem kolekcjonerskim, dwie “1” w napisie TS-11 zlały się w jedną grubą – błąd w drukarni przy przygotowaniu pliku. Instrukcja w formie zeszytowej w formacie A5 wydrukowana została na papierze kredowym.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Blaszki zgrupowane po dwie, maski i klisze z zegarami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Żywice z bliska. Fotel będzie też pasował do MiG-15.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kalkomania w pełnej krasie.  Sześć malowań i dwa komplety napisów eksploatacyjnych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kup model TS-11 Iskra deluxe set w sklepie Arma Hobby link

4 thoughts on “TS-11 Iskra deluxe set – inbox modelu 1/72

 1. cinek napisał(a):

  Witam
  Moje trzy Iskry wylądowały! Są super. Jednak znalazłem jeden mały problem na arkuszu kalkomanii. Mianowicie jedno godło 1 OSzL w Dęblinie (nr 96a) nie ma filmu nośnego! Widać to nawet na grafice na początku instrukcji. Ja sobie poradzę bo mam 3 sztuki ale ktoś kto będzie chciał zrobić Iskrę 1413 a kupi jeden zestaw to ma problem.

 2. RAV napisał(a):

  Czy Firma mogłaby jakoś skomentować brak żaluzji na przejściu skrzydło-kadłub? Wygląda na to, ze ktoś zapomniał o tym elemencie. Rozumiem, zdarza się. Ale jak robicie zestawy korekcyjne nawet dla cudzych modeli, to może zrobilibyście też taki drobiażdzek?

  1. RAV napisał(a):

   Ponawiam pytanie. Wysłałem je też mailem, ale nie dostałem odpowiedzi.

   1. RAV napisał(a):

    W świetle dzisiejszego “niusa” o zaprzestaniu produkcji dodatków żywicznych wygląda na to, że żywicznych żaluzji nie będzie. Ale może chociaż fototrawione?

    Czy ktoś z Waszej firmy czyta komentarze klientów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina