Home » Modele Arma Hobby » Zestawy modeli plastikowych Arma Hobby

This post is also available in: angielski

Już w ciągu kilku dni rozpocznie się sprzedaż modeli TS-11 Iskra. Czas ujawnić politykę cenową. Zobacz w jakich pudełkach będą ukazywały się modele plastikowe Arma Hobby i jaka będzie polityka cenowa.

Modele plastikowe Arma Hobby będą wychodzić w trzech podstawowych seriach:

Seria Junior

Model na każda kieszeń, skierowany do młodego modelarza oraz do tych spośród ekspertów, którzy po prostu chcą mieć model gotowy w kilka dni. Zestawy Junior będą wygodne do tworzenia kolekcji wielu malowań. W zestawie znajdą się podstawowe ramki i kalkomania z jednym schematem malowania i oznakowania.

Seria Expert

Prawdopodobnie najpopularniejsza – model podstawowy z blaszką fototrawioną i maskami kabinowymi, kalkomanią z trzema malowaniami, tyle ile trzeba, aby nadać modelowi profesjonalny wygląd przy niewygórowanych nakładach.

Seria Deluxe

To modele dla najbardziej wymagających modelarzy. Obok elementów z zestawu Expert znajdzie się w nim duża kalkomania, dodatkowe blaszki i elementy żywiczne. W pudełku znajdą się dwa kompletne zestawy  modelu plastikowego z akcesoriami.

Akcesoria

Do modeli przygotowujemy akcesoria żywiczne, blaszki i maski, nie tylko te zawarte w zestawach. Każdy zestaw akcesoriów będzie dostępny oddzielnie, tak, że modelarz swobodnie może skomponować sobie swój zestaw, zależnie od potrzeb.

Plan sprzedaży modelu TS-11 Iskra

Modele plastikowe

  • 70001 Iskra Deluxe set – 180 zł, sprzedaż od grudnia 2015
  • 70002 Iskra Expert set – 55 zł, sprzedaż od lutego 2016
  • 70004  Iskra Junior set – 36 zł, sprzedaż od lutego 2016

Zestawy akcesoriów

  • 72078 TS-11 Iskra Engine set – 28 zł, sprzedaż od grudnia 2015
  • 72079 TS-11 Iskra Ejection seat (2), 20 zł, sprzedaż od lutego 2016
  • 72083 TS-11 Interior set PE , 20 zł, sprzedaż od lutego 2016
  • 72084 TS-11 Exterior set PE, 20 zł, sprzedaż od lutego 2016
  • 72085 TS-11 Iskra main wheels, 16 zł, sprzedaż od lutego 2016

Zobacz je wszystkie w w sklepie Arma Hobby

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
laktomAndzinWojtek BułhakAdamŁukasz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
laktom
Gość
laktom

Brawa za podjęcie tematu poloniki!!!!!
osobiście jestem zaintersowany profilem expert, co do ceny… nie sztuka kupić letadlo za kilkanaście zł, inwestując później kilkadziesiąt/sic/ zł w niekoniecznie potrzebne dodatki, rozpocząć budowę modelu i zakończyć ją w najgłębszej szufladzie biurka na bliżej nie określony czas…
moim mottem jest zrobić coś z niczego /choć to trudne i czasochłonne/ lub zaczekać na p o r z ą d n y z e s t a w. Vivat armahobby

Andzin
Gość
Andzin

I to jest bardzo dobra informacja – dziękuję 🙂

Andzin
Gość
Andzin

Czy zdanie: „W pudełku znajdą się dwa kompletne zestawy modelu plastikowego z akcesoriami.” oznacza, że akcesoria są także podwójne? – czyli w sumie 4 fotele, 4 koła, 4 blaszki i 2 komplety masek?

Adam
Gość
Adam

Ceny zaskakują. Pozytywnie 🙂

Łukasz
Gość
Łukasz

Seria Deluxe – jakie będą tam malowania? Byłoby dobrze wiedzieć, bo jeśli nie ma takiego jak oczekuje dany modelarz to np mógłby sobie od razu domówić.

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina