Home » Galeria Modeli » Dwie Iskry z Koszalina

This post is also available in: angielski

Modelarze z Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego skleili dwie plastikowe Iskry 1/72 z próbnych wtrysków. Marcin Wawrzynkowski wykonał model 1913 w kamuflażu, Wojciech Sokołowski – rekina 2003 w malowaniu srebrnym. Zobacz jak prezentują się modele i dowiedz się jak sprawia się nowy model z Arma Hobby!

Plastikowa Iskra z Arma Hobby – opinie modelarzy testerów

TS11Iskra_009 TS11Iskra_018

„Budowa dobiegła końca. Zestaw już w chwili obecnej, pomimo iż nie jest to co ma być, prezentuje bardzo wysoka jakość. Oczywiście znalazłem kilka rzeczy, które moim zdaniem wymagają poprawienia, o czym na bieżąco informowałem producenta. Fakt jest faktem, że niebawem do rąk modelarzy trafi zestaw naprawdę wysokiej klasy, dzięki któremu będzie możliwa budowa naprawdę wiernej repliki Iskry i to bez nadmiernego wysiłku.”

Marcin Wawrzynkowski
Zobacz więcej zdjęć i artykuł na KPM
100_0310 100_0314

„Testowa Iskra sprawiła mi wiele radości, a mam nadzieje że seryjny produkt ucieszy niejednego modelarza i pozwoli wykonać doskonałą replikę polskiego odrzutowca.”
Wojciech Sokołowski
Cały artykuł i zdjęcia na stronie KPM


Model sklejony bez malowania przedstawialiśmy już w artykule Piotra Dmitruka
Zobacz modele i akcesoria do TS-11 Iskra 1/72 i 1/48 w sklepie Arma Hobby

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

10
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Paweł1939Wojciech ButryczPaweł 1939Wojtek Bułhakhamsti Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł 1939
Gość
Paweł 1939

Kochany Panie Wojtku, że ośmielę się zacząć tak kordialnie wybacz Waszeć, żadne to gender z mojej strony, zapewniam, po prostu za słowa „Chcielibyśmy wszystkie bojowe maszyny 1939…” pragnę Waszmości wyściskać i usynowić!!! Przyłączam się do opinii Jazzbassa62, że PZL 23 jest mi niezmiernie potrzebny i to w dużej ilości, gdyż jestem nałogowcem, stałym bywalcem Klubu Anonimowych Kupowaczy Plastiku w Nieprzyzwoitym Nadmiarze. A poza tym, ileż to modeli można wypuścić na rynek, stopniowo wymieniając niektóre wypraski i kalki w pudełkach! Już widzę te nazwy handlowe: „PZL 23A”, „PZL 23B early”, „Karaś I”, „Karaś II September 1939 Polish bomber”, „PZL 23B late”, „PZL 23 Rumunian bomber”, „PZL 43A Polish and Germany markings”, „PZL 43 bulgarian bomber”, „PZL 42 polish experimental dive bomber” … Mało? Ależby się chłopaki ucieszyli: z Polski, Rumunii, Bułgarii i nie tylko. Pomyślcie, jaki korzystny stosunek nakład – przychód… Trzymam za Was kciuki, że aż mi palce bieleją! Cały rok z wrześniowym, serdecznym pozdrowieniem
Paweł 1939

hamsti
Gość
hamsti

Czy w razie sukcesu sprzedażowego Iskry, będzie w przyszłości szansa na Irydę waszej produkcji?

Paweł1939
Gość
Paweł1939

Wielkie gratulacje, super, ślina tak mi już cieknie na myśl o tych zestawach, że mam mokre buty! Szachownice rządzą zawsze i wszędzie!!! A jak już ta Iskierka zagości na półkach sklepowych, to czy wrócicie do – z dawna obiecanych – przedwrześniowych tematów w 1/72, takich jak P.6, P.7, P7a, natrętnie acz kornie suplikować się ośmielam? Pozdrawiam
Paweł 1939

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina