Home » Blog » Farby modelarskie Hataka Hobby

This post is also available in: angielski

W naszym sklepie Arma Hobby wprowadzamy do sprzedaży farby modelarskie nowej polskiej firmy Hataka Hobby. Polecamy je nie tylko z tego powodu, że są farbami akrylowymi o wysokiej, światowej jakości. Ich wartość stanowi ogromny nacisk na wierność historyczną kolorów.

 Zestawy farb Hataka Hobby

Farby Hataka Hobby są pogrupowane w zestawy. W sprzedaży znajduje się dziewięć pierwszych zestawów tematycznych po 4-6 farb 17ml. Najciekawszy jest zestaw nr AS01 – poświęcony polskiemu lotnictwu z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Same farby pakowane są w buteleczkach 17ml, w formie zakraplacza z zakrętką jak u innych producentów z Hiszpanii.

 AS01

 HTK-AS01 Polish Air Force paint set

AS02

HTK-AS02 Early Luftwaffe paint set

AS03

HTK-AS03 Late Luftwaffe paint set

AS04

HTK-AS04 US Army Air Force paint set

AS05

HTK-AS05 Late US Navy paint set

AS06

HTK-AS06 “Luftwaffe in Africa paint set”

AS07b

HTK-AS07 Royal Air Force paint set

as08

HTK-AS08 “RAF in Africa paint set”

AS09

HTK-AS09 USAF Paint Set (Vietnam war-era)

Zapraszamy na zakupy link

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Wojtek BułhakScaramangaSebastianluis gonzalez Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Scaramanga
Gość
Scaramanga

Niestety z „wartości stanowącej ogromny nacisk na wierność historyczną kolorów” został tylko sam nacisk…kolejny producencki strzał poza tarczę odnośnie polskiego przedwojennego lotnictwa, ale zrozumiały o tyle, że informacji na ten temat oficjalnie dostępnych nie ma, a te które są stanowią dopisanie „faktów”, które zgadzałyby sie z ogólną teorią, zamiast co zrozumiałe pod względem naukowym – wysnuć teorie na podstawie konkretnego materiału badawczego w większej ilości niż 1 ( słownie jeden ).
Paradoksalnie zestaw Hataki nie odbiega od niby lepszych „strzałów”, lepszych(?) bo zagranicznych producentów lakierów modelarskich, którzy produkują zestawy barw używanych w lotnictwach krajów, których samoloty i oryginalne pokrycia lakiernicze z epoki zachowaly się w większej ilości niż 2 (słownie dwa) do dzisiaj.Wydawaloby się,że wierne wyprodukowanie odcienia „stright from the airplane” nie stanowi dla nich wiekszego problemu, a jednak…mylą się wszyscy mniej więcej po równo, a więc zbytnio nie przejmując się aerograf w dłoń i hajda na „koń”…za klasykiem.

Sebastian
Gość

Witam. Szkoda że w Hataka nie ma kolorów pancerki tylko lotnicze same. Ja do tej pory używałem Lifecolorów. Gunze i Tamiya. Ciekawe jak to się ma do tych farb.

luis gonzalez
Gość
luis gonzalez

Recibo su correo sobre los productos Hataka, pero veo que las referencias que indican no son para buques de guerra, que es lo yo monto ¿ o pueden servir también para este tipo de maquetas?.
Saludos cordiales

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina