Arma Hobby to mała polska firma technologiczna opracowująca i produkująca światowej jakości modele do sklejania. Naszą pasją jest dawanie hobbystom frajdy z wykonywania miniaturowych replik samolotów. W tym roku przewidujemy podwojenie wielkości firmy i zaczyna nam brakować rąk do pracy. Poszukujemy pracowników, którzy pomogą nam osiągnąć ambitne cele i będą się rozwijać razem z firmą.

Kultura Arma Hobby zawiera koleżeństwo, patriotyzm, dbałość o pracowników i o klientów, ciągły rozwój jakości pracy. Pracują u nas nie tylko modelarze, a integrujemy się przy wspólnym wysiłku fizycznym i w kebabowe czwartki. Wspieramy rozwój pracowników i życzliwe patrzymy na wyzwania życia prywatnego. Poznaj zespół link.

Rekrutujemy pracowników na następujące stanowiska:

  • Pracownik sklepu internetowego – ponowna rekrutacja październik-listopad 2023 – wyślij CV wg wskazówek poniżej.
  • Projektant modeli (3d – Rhinoceros) – rekrutacja odbędzie się w połowie roku 2024.

Podobałaby mi się ta praca – co dalej?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wykonaj pierwszy krok, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@armahobby.pl. W CV koniecznie dodaj klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji do Arma Hobby. Zgody udzielam na czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji i wynikających z niej zobowiązań prawnych. Zostałem poinformowany o prawie do wglądu, sprzeciwu, zmiany i usunięcia moich danych. Administratorem danych osobowych jest Arma Hobby Spółka Cywilna, ul Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, tel 22 409 1971, email rodo@armahobby.pl, osoba odpowiedzialna Wojciech Bułhak.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz bez ich podania niemożliwe będzie przeprowadzenie rekrutacji.”

Proces rekrutacji przewiduje rozmowę telefoniczną po przesłaniu CV, następnie dwie lub trzy rozmowy w siedzibie firmy, z kierownictwem i z osobami z którymi miałbyś/miałabyś pracować.

This post is also available in: polski