Home » Blog » PZL P.11c – Arma Hobby 1/72 – recenzje modelu

This post is also available in: angielski

Model PZL P.11c uzyskał ogromne zainteresowanie wśród modelarzy. Na tej stronie będziemy publikować listę recenzji dostępnych online. Chcemy, abyś szybko mógł dojść do źródeł informacji na temat modelu. Zobacz już teraz!

Recenzje in-box PZL P.11c z Arma Hobby

Jedenastka dla Eksperta – Modelowisko – Tomasz R. Lubczyński

In box Arma Hobby PZL P11c 1:72 ABC modelarstwa Rafhart vol.90

W Pudle – samolot myśliwski PZL P.11c Expert Set, Junior Set – 1/72 – Arma Hobby  – Marcin Wawrzynkowski, KPM

Recenzja zestawu # 23 (PZL P.11c – Arma Hobby 1/72) – Stanisław Powała-Niedźwiedzki

Relacje z budowy modelu PZL P.11c

PZL P.11c Junior Set – sklejony „prosto z pudełka” – armahobbynews.pl – Wojciech Bułhak

Samolot myśiwski PZL P.11c – 1/72 – Arma Hobby  – Marcin Wawrzynkowski, KPM

Jeżeli na tej stronie brakuje linka do jakiejś recenzji online, dodaj go w komentarzu!

Zobacz też recenzje wszystkich modeli zamieszczone w sklepie Arma Hobby link. Listę recenzji danego „opakowania” modelu w sklepie znajdziesz na dole strony z jego opisem. Opinie naszych czytelników o modelu są dostępne w komentarzach we wpisie „podsumowanie projektu P.11c”.

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LukasAndrzej Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lukas
Gość
Lukas

Zawsze Wasze modele były merytorycznie bez zarzutu, a tu mamy 3 poważne błędy – za dużo blachy falistej na płacie, za mało na usterzeniu poziomym i nieprawidłowy wyrzutnik łusek. O ile pierwszy jest łatwy do naprawienia to dwa następne już nie. Szkoda.

Andrzej
Gość
Andrzej

Jakie poważne?(poważne to są istotne błędy kształtu lub wymiarów – to , to są pierdoły. Wszystkie trzy są łatwe do naprawy (pięć minut na jeden).Pozdrawiam.

Lukas
Gość
Lukas

Dla jasności, mój komentarz nie miał mieć negatywnego wydźwięku, sam model na pewno kupię i skleję. Chciałem tylko wyrazić żal że znalazły się właśnie takie pierdoły, których można by spokojnie uniknąć poświęcając więcej czasu ma przygotowanie merytoryczne, z czego Arma Hobby zawsze słynęła. Co do poprawiania – zeszlifowanie blachy falistej na przy wiatrochronie to faktycznie 5 minut, ale dorobienie jej na usterzeniu to wymaga już więcej atencji o ile w ogóle jest wykonalne. Mówię tu oczywiście o założeniu wykonania modelu jak najwierniej odwzorowowującego oryginał, zapewne wiele modelarzy wykona model nie przejmując się tymi wadami. Czuję po prostu niedosyt że nie otrzymaliśmy modelu idealnego, który bez żadnych korekt będzie bardzo wierną kopią prawdziwej jedenastki. Pozdrawiam 🙂

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina