Home » Blog » Próbne wtryski modelu Fokker E.V

This post is also available in: angielski

Zgodnie z obietnicą daną subskrybentom naszego newslettera, pokazujemy dzisiaj zdjęcia próbnych wtrysków części plastikowych modelu Fokker E.V. Zobacz jak prezentuje sie model w końcowej fazie przygotowań do produkcji.Części widoczne na zdjęciach nie są jeszcze gotowe, to próbne wtryski z zeszłego tygodnia. Dzisiaj forma przeszła kolejne poprawki i z niecierpliwosćią czekamy na potwierdzenie, że może ruszać produkcja.

Widok ramek

Zbliżenia detali

Podoba Ci się model Fokkera? Napisz co sądzisz o częściach modelu w komentarzu poniżej.

Zobacz modele:

70012  Fokker E.V Expert Set

70013  Fokker E.V Junior set

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Przemysław LitewkaLetalinWojtek BułhakŁukasz W. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz W.
Gość
Łukasz W.

Zapowiada się się dobry model. Podoba mi się, że są przygotowane oponki pod szprychowe koła, dwie wersje malowań dla samolotów polskich i niemieckich. Kalkomania lozenge także prezentuje się znakomicie.

Przemysław Litewka
Gość
Przemysław Litewka

Wygląda to ogólnie nieźle. Rysunek żeber na usterzeniu w porządku. Gwiazda silnika też, choć może kusić wymiana na rewelację żywiczną Small Stuff. Uchwyt drążka sterowego, orczyk, uchwyty do podnoszenia tyłu kadłuba i stopień niezłe, jak na tę skalę, ale warto rozważyć wymianę na blaszki Parta. Chętnie bym jeszcze zobaczył zbliżenie na linie podziału arkuszy sklejki na płacie. Biorąc pod uwagę ograniczenia technologii wtryskowej, jest naprawdę dobrze. Lepiej można zrobić dopłacając dobrą stówkę. Co kto lubi.

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina