Home » Blog » PZL P.7a Junior set – malowania i kalkomanie

This post is also available in: angielski

Model samolotu PZL P.7a w ekonomicznej wersji Junior Set wchodzi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. w pudełku znajdziesz kilka niespodzianek. Zobacz jakie malowania i jakie dodatki przewidzieliśmy w tym modelu.Ekonomiczny zestaw PZL P.7a przeznaczony jest dla nie tylko dla młodych modelarzy, ale także dla tych z ekspertów, którzy chcą szybko skleić model w ciekawych barwach. W zestawie znajdują sie dwie wersje malowania, szkolna z Dęblina i bojowa z Wileńszczyzny.

Obydwa samoloty były wyposażone w km PWU i odkrytą, późną rynnę na lufę uzbrojenia (zobacz wersje PZL P.7a tutaj). W zestawie znajdzie się bonus, mała blaszka fototrawiona z najpotrzebniejszymi detalami samolotu.

Malowania PZL P.7a – Junior Set 1/72

PZL P.7a ze Szkoły Pilotażu w Ułężu. Lotnisko Dęblin-Irena, wrzesień 1939. Samolot prawdopodobnie brał udział w walkach w obronie bazy.

PZL P.7a 151 wileńska eskadra mysliwska

PZL P.7a, 151. Eskadra Myśliwska z Lidy w 1939 r. przydzielona do Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Narew”. Samolot dowódcy Eskadry por. pil. Józefa Brzezińskiego, lotnisko Brześć-Adamkowo, wrzesień 1939.

Samolor pomalowany kolorem Polski Khaki Średni (proponowane odpowiedniki modelarskie HTK-C018 lub Lifecolor TM-07). Zobacz więcej o malowaniach samolotów do 1939 roku na stronie modelpaint.

kalkomanie techmod P.7a w skali 1/72

Kalkomanie do zestawu Junior Set wydrukuje Techmod, co daje gwarancję jakości.

Zobacz model P.7a Junior Set w sklepie Arma Hobby

 

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Wojtek BułhakKszysztof Szumińskimig Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kszysztof Szumiński
Gość
Kszysztof Szumiński

Jest szansa, że w sklepie pojawi się osobno do nabycia blaszka z zestawu Junior jak to się stało z blaszką z zestawu Expert?

mig
Gość
mig

Fajnie, że będzie blaszka w zestawie Junior. Martwi mnie natomiast kalka, a właściwie jej producent. Może być problem z nakładaniem bo
ostatnio kalki Techmodu mają tendencję do podwijania się i są bardzo delikatne.

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina