Zapraszamy Cię do przyłączenia się do społeczności fanów modeli Arma Hobby. Z przyjemnością powitamy Cię w gronie osób, które będą otrzymywały więcej informacji o tym, co dzieje się w naszej firmie. Obok informacji o nowościach będziemy przesyłać od czasu do czasu specjalne promocje na najnowsze modele.

Kliknij aby dołączyć!

W podziękowaniu za zaangażowanie prześlemy Ci emailem kod rabatowy 10% na wszystkie produkty dostępne w sklepie Arma Hobby:

  • Modele plastikowe Arma Hobby
  • Farby i lakiery Hataka Hobby
  • Narzędzia Olfa i inne produkty wielu firm
Kliknij i odbierz swój rabat!

Dlaczego chcemy mieć Twój adres e-mail?

Ponieważ chcemy kontaktować się z Tobą poprzez e-mail. Nie martw się, nie będziemy zasypywać Cię masą ofert rabatowych. Są tylko trzy tematy, w związku z którymi chcielibyśmy się z Tobą kontaktować:

  1.     aby poinformować, co robimy teraz,
  2.     poprosić o opinię na temat pomysłów na modele i dodatki
  3.     poinformować o wypuszczeniu nowości i związanej z nią specjalnej ofercie dla abonentów.

Dlaczego prosimy o podanie imienia i nazwiska?

Pragniemy zwrócić się do Ciebie osobiście. Nasz e-maile nie są informacjami prasowymi ani sztywnymi listami korporacyjnymi. Piszemy do Ciebie  jak w liście do przyjaciela. Bardzo cenimy sobie Twoje odpowiedzi na nasze emaile, chcemy dobrze znać Twoje opinie. Dzięki temu możemy produkować takie zestawy jakich naprawdę chcesz .


.

Zapisz się na newsletter !

function impleBOTcheckFORM(f){if(f.email.value==”){ alert(’Nie podałeś/aś adresu e-mail.’); return false; }if( (f.email.value.indexOf(’@’,1)==-1)||(f.email.value.indexOf(’.’,1)==-1) ) { alert(’Podałeś/aś błędny adres e-mail.’); return false; }if(f.name.value==”){ alert(’Nie podałeś/aś swojego imienia.’); return false; }if(f.lastname.value==”){ alert(’Nie podałeś/aś swojego nazwiska.’); return false; }if(f.pp.checked==false){ alert(’Musisz zgodzić się z Polityką Prywatności.’); return false; } ga(’send’, 'pageview’, '/goal/implebot/POST/’+f.uid.value); return true; }

Email
Imię
Nazwisko

Zgadzam się z polityką prywatności

This post is also available in: enEnglish