Home » Polityka Prywatności

This post is also available in: angielski

Serwis internetowy www.armahobbynews.pl i jego właściciel firma Arma Hobby S.C. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.armahobbynews.pl/polityka-prywatnosci/

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: własciel serwisu nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu, nie rejestrować sie na nim i nie zapisywać na newsletter

Dane Osobowe

W czasie zapisywania sie na newslettera www.armahobbynews.pl zostaniesz poproszony(a) o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, nazwisko. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.
Subskrypcja newslettera www.armahobbynews.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia, nazwiska i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej serwisu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer newslettera. Imię pozwala zaś zwracać się do czytelników po imieniu.

1 Comment

One thought on “Polityka Prywatności

  1. wojtek napisał(a):

    Wojtku!
    Myślę, że mogę się tak do Ciebie zwracać, łączy nas kilka lat współpracy w ramach pisma Model Hobby f-my Mirage, no i moje 64 lata na karku.Wasz model Iskry, to wspaniały model, choć nie widziałem go jeszcze w rzeczywistości. Ja jednak jestem “siedemdziesiątdwójkowcem”, i to już raczej do końca życia zatem wciąż czekam na model Iskry w tej skali, który pomniejszony z 1/48 powinien być jeszcze lepszy! Wierzę w to głęboko.Nie ważne, że nie wyszedł na Boże Narodzenie 2014, jak zapowiadaliście. Od poczatku w to nie wierzyłem, bo współpracując z wieloma firmami z tzw. zagłebia żywicznego w Krakowie ( Krakow Resin Valley), wiem jak to idzie. Nieważne, niech będzie 2015, 2016, ale żeby był! Czego oprocz zdrowia, Wam i sobie życzę na Nowy 2015 Rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina