Zapraszamy Cię do przyłączenia się do społeczność fanów modeli Arma Hobby. Z przyjemnością powitamy Cię w gronie osób, które będą otrzymywały więcej informacji o tym, co dzieje się w naszej firmie. Obok informacji o nowościach będziemy przesyłać od czasu do czasu specjalne promocje na najnowsze modele.

Klinknij aby dołaczyć!

Twój udział jest bardzo ważny nas także ze względu na planowany rozwój Arma Hobby. Naszym celem jest produkowanie najlepszych modeli plastikowych. Takich, jakie będziesz sklejać z przyjemnością.

Dlatego prosimy Cię o wypełnienie ankiety. Odpowiedź na pytania pozwoli nam lepiej zrozumieć oczekiwania Twoje i innych modelarzy. Proszę poświęć chwilę na zastanowienie i wypełnij okienka formularza poniżej.

W podziękowaniu za zaangażowanie prześlemy Ci emailem kod rabatowy 12% na wszystkie produkty dostępne w sklepie Arma Hobby:

  • Modele plastikowe Arma Hobby
  • Farby i lakiery Hataka Hobby
  • Narzędzia Olfa i inne.
Klinknij i odbierz swój rabat!

Dlaczego chcemy mieć Twój adres e-mail?

Ponieważ chcemy kontaktować się z Tobą poprzez e-mail. Nie martw się, nie będziemy zasypywać Cię masą ofert rabatowych. Są tylko trzy tematy, w związku z którymi chcielibyśmy się z Tobą skontaktować :

  1.     aby tylko poinformować , co robimy teraz ,
  2.     poprosić o opinię na temat pomysłów na modele i dodatki
  3.     poinformować o wypuszczeniu nowości  związanej z nią specjalnej ofercie dla abonentów

Dlaczego prosimy o podanie imienia i nazwiska?

Pragniemy zwrócić się do Ciebie osobiście. Nasz e-maile nie są informacjami prasowymi ani sztywnymi listami korporacyjnymi. Piszemy do Ciebie  jak w liście do przyjaciela. Bardzo cenimy sobie Twoje odpowiedzi na nasze emaile, chcemy dobrze znać Twoje opinie. Dzięki temu możemy produkować takie zestawy jakich naprawdę chcesz .


.

Zapisz się na newsletter !

Email
Imię
Nazwisko
Ile modeli planujesz skleić w ciągu roku?
Co Ci przeszkadza sklejać modele?
Twój ulubiony rodzaj modeli?
Jakich farb używasz?
Czego chcesz się nauczyć o modelarstwie?

Zgadzam się z polityką prywatności

This post is also available in: enEnglish