Home » Blog » Model Hurricane Mk I – postęp prac

This post is also available in: angielski

Zbliża się termin wypuszczenia modelu Hurricane Mk I. Rozpoczynamy publikacje artykułów przybliżających detale modelu, malowania i związane z nimi historie pilotów. Na dzisiaj przygotowaliśmy listę kilku zmian w pierwotnym projekcie, które wprowadziliśmy w dosłownej „ostatniej chwili”.

Po opublikowaniu zapowiedzi modelu Hurricane link otrzymaliśmy wiele emaili od modelarzy i śledziliśmy dyskusje na forach. Kilka szczegółów nam umknęło i zdecydowaliśmy się je poprawić w modelu. Na renderingach poniżej znajdziesz poprawki zaznaczone żółta linią.

Poprawki opóźnią nieznacznie wypuszczenie modelu, mam nadzieję, że zmiana na lepsze zrekompensuje dłuższy czas oczekiwania.  W tym tygodniu pokażemy jeszcze kalkomanie i blaszkę fototrawioną do modelu Expert.  W kolejnym tygodniu zaczniemy pokazywać historię samolotów.

Więcej o modelu Hurricane Mk I? Zajrzyj na stronę www.hurricane303.pl!

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JosteinKamil Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamil
Gość

Duma rozpiera, jak się widzi taką robotę 🙂

Jostein
Gość
Jostein

Pożyjemy, zobaczymy. Rendery wychodzą Armahobby świetnie, gorzej z ich inkarnacją w plastyku.

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina