Home » Modele Arma Hobby » TS-11 Iskra na Shizuoka Model Show 2016

This post is also available in: angielski

Jak już informowaliśmy w naszym newsletterze, model TS-11 Iskra sklejony przez Bartka Stawskiego został wysłany na najważniejszy show modelarski świata czyli Shizuoka Model Show. Model trafił na ekspozycję naszego dystrybutora, firmy Beaver Corp, która jest znanym importerem należącym do Hobby Link Japan. Zobacz jak malutka Iskra prezentuje się wśród modelarskich potentatów.

shizuoka-02

Shizuoka Model Show 2016

Co roku największe targ modelarskie wschodniej półkuli odbywają się w prefekturze Shizuoka. Jest to miejsce znamienite szczególnie tym, że mieszczą się w niej siedziby firm Tamiya, Hasegawa i Fujimi. Najwięksi producenci zjeżdżają się tam w celu ogłoszenia nowości i podtrzymania kontaktów handlowych.

shizuoka-03

W tym roku już w trakcie trwania imprezy wieści o F-14 z Tamiyi 1/48 rozgrzały do czerwoności klawiatury uczestników forum modelarskich.

TS-11 Iskra w Shizuoka

Malutki model TS-11 Iskra znalazł swoje miejsce obok ekspozycji Airfixa i nad Eduardem i jego Mig-21MF serii limitowanej.

shizuoka-04

Zabacz na filmie z hobbylink.tv jak Brian Keaney z Beaver Corp przedstawia nasz model Iskry (od 11:30).

Zdjęcia Beaver Corp

Zobacz zdjęcia modelu przed wysłaniem do Japonii klikaj

Model i akcesoria TS-11 Iskra w sklepie Arma Hobby kliknij

About

Autor: Wojciech Bułhak, Modelarz, który ma szczęście pracować w swoim hobby. Nacodzień osoba szara i niepozorna. Ożywia się dyskutując o modelarstwie, teoriach spiskowych, Wielkim Księstwie Litewskim i marketingu internetowym. Współwłaściciel Arma Hobby. Skleja figurki, samoloty i broń pancerną, głównie polonika i lotnictwo morskie.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina