Home » Blog @pl » Wysyłki modeli PZL P.6 i P.7

Modele prototypów PZL P.6 i P.7 spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Liczba zamówień jest porównywalna z Iskrą, a większość z was kupiła modele w promocyjnym dwupaku. Właśnie trwa wysyłka modeli do klientów indywidualnych. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy wysyłkę do sklepów. Nasze modele będą też dostępne w ten weekend w Bytomiu.

Komu dwupak?

Dwupaki P.6/P.7 to kompletne szaleństwo. Blisko 90% zakupów to właśnie te zestawy! Trójpaki z P.1 także spotkały się z większym niż spodziewane zainteresowaniem, Najsłabiej poszły pojedyncze modele, z tym, że kolejne zdziwienie – P.6 tylko nieznacznie wyprzedziła prototyp P.7!

Gorąco dziękujemy wszystkim fanom modeli Arma Hobby, dzięki wam modele okazały się ogromnym sukcesem sprzedażowym!

wysyłka modeli p6 i p.7

Dzisiejszy urobek…

Pierwsze paczki są już w drodze, zamówienia indywidualne zrealizujemy do końca tygodnia, potem ruszają sklepy.

Kup model PZL P.6

Kup model PZL P.7

Bytom 2015!

Na zawodach modelarskich w Bytomiu modele Arma Hobby, Attack Squadron i figurki Adalbertus będą dostępne na stoisku Model Makera. P.6 i P.7 będzie niewiele – kto jeszcze nie ma – niech się spieszy!

Następne nowości!

W przyszłym tygodniu wprowadzimy do sprzedaży kolejne akcesoria Attack Squadron. W tym samym czasie lub zaraz po nich – figurkę 120mm – żołnierza polskiego 1939 w ofercie Adalbertus. Więcej już wkrótce na stronach Attack Squadron i Adalbertus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina