Home » Blog @pl » Konkurs i postęp prac nad nowymi modelami

This post is also available in: angielski

Lipiec przebiegł bardzo szybko w Arma Hobby. Upał nas nie zmógł i wypracowaliśmy duży postęp w rozwoju firmy i projektów nowych modeli. Zmieniamy też, na prośbę uczestników, termin zakończenia konkursu. Zobacz co czeka nas w najbliższym czasie.

Wygląda na to, że rozwiązaliśmy dużą cześć problemów z wypuszczaniem zapowiedzianych modeli. Liczne zmiany projektantów 3D nie służyły ich wykończeniu. Znaleźliśmy jednak rozwiązanie, i kończymy rekrutację nowych wykonawców. Stałym współpracownikiem prowadzącym duże projekty będzie Maciek Wroński. Dodatkowo 1-2 osoby będą projektować akcesoria.

Iskra-3d

Postęp prac nad nowymi modelami

Najbardziej wyczekiwany model, TS-11 Iskra, jest już bardzo zaawansowany. Marcin kończy go zamykając kolejne części modelu. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ts11iskra.pl.
Projektowanie modelu PZL P.6 zaczyna się od przyszłego tygodnia. Projekt poprowadzi Maciek i zajmie on około 2 miesięcy. Do sprzedaży trafią modele 1/48 i 1/72.

MQ-8C

Najbliższe nowości

W tym tygodniu wypuścimy MQ-8C z Attack Squadron w skali 1/72, od zeszłego tygodnia przyjmujemy zamówienia.  Kolejne nowości to zestawy akcesoriów do F-16 1/72 i zbiorniki oraz rakiety.
Do druku 3D idą w następnym tygodniu PZL P.1 1/72, nowy dron 1/72, figurka Bolesława Orlińskiego 1/48. W trakcie przygotowania są MQ-8B i F8F Bearcat EZ-set 1/72.

Figurka 1/48 - Bolesław Orliński

Figurki Adalbertus

Adalbertus wraca wraz z nowa stroną: www.adalbertus.pl. Wypuścimy kilka zaległych figurek 54mm oraz przygotowujemy zupełnie nowy wymiar modelarstwa figurkowego – figurki 3D od popiersi do skali 1/48. Przedsmakiem jest figurka Bolesława Orlińskiego, o której już wspominałem.

Konkurs

Nasi uczestnicy zwracali uwagę na czas wakacyjny, który nie sprzyja wykonaniu modeli. W związku z tym przedłużamy konkurs do końca września.

Zepsute – zgubione części

Jeden z modelarzy zwrócił się z prośbą o sprzedaż kalkomanii do PZL P.1 – nie ma żadnego problemu, jeżeli kalki poszły nie tak, wypełnij formularz reklamacyjny. Pierwszą cześć zapasową wysyłamy gratis. Reszta – pobieramy koszt wysyłki.
Oczywiście dotyczy to części zgubionych lub uszkodzonych przez modelarza, reklamacje i odstąpienie od umowy realizujemy zgodnie z prawem.

One thought on “Konkurs i postęp prac nad nowymi modelami

  1. Krzysiek napisał(a):

    Super modele 🙂 Zrobilibyście konwersję BRDM-2 do Żbika B (albo A;) i wieżę do Twardego, to bym się ucieszył. 🙂

    Pozdrawiam
    Krzysiek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twitter

RSS Modele i okruchy…

RSS Modele Marcina